Technológia

K modernému bývaniu patria aj moderné technológie. S ich výberom Vám radi poradíme, pomôžeme pre Vás  nájsť to najoptimálnejšie riešenie, prostredníctvom našich obchodných partnerov. Nami odporúčané a dodávané technológie:

Celoplošné vykurovanie Heat-Flow

koberec_podlaha kopie

  • Heatflow je celoplošná patentovaná infra fólia tvoriaca vykurovací systém, ktorý zásadne prekonáva ostatné druhy vykurovania. Heatflow vytvára systém vykurovania s najvyšším komfortom, stálou tepelnou pohodou, veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi, rýchlou dobou rozkúrenia, presnou reguláciou a mnohoročnou životnosťou s absolútne bezúdržbovou a bezporuchovou prevádzkou.
  • Možnosti inštalácie heatflow sú ako podlahové alebo stropné vykurovanie

 

Rekuperácia vzduchu PRANA

Prana 150 – Energetická efektívnosť
  • Rekuperačná jednotka PRANA je vetrací systém novej generácie bez filtrov. Jeho hlavnou výhodou je, že prítok a odtok vzduchu sa vykonáva súčasne a nedochádza pri ňom k premiešaniu vzduchových prúdov k čomu využíva medený výmenník tepla.
  • Systém poskytuje v zimnom období prívod čerstvého a teplého vzduchu do miestnosti a v lete vytvára opačný efekt. Prostredníctvom týchto vlastností sa počas všetkých ročných období v dome vytvárajú priaznivé životné podmienky.

Vykurovacie infrapanely ES Systems

Čierne prevedenie – stropná montáž

Kvalitné zliatinové infrapanely českého výrobcu ES Systems produkt, s.r.o. so zárukou až 15 rokov a životnosťou v desiatkách rokov.