Kariéra

Hľadáme práve Vás !!!!

Patríš ku kreatívným a ambicióznym ľuďom!!!!

Potrebujeme človeka s chuťou do práce , ktorého baví učiť sa novým veciam, napredovať a motivovať k novým vylepšeniam.

Základné požiadavky.

Ľudí, ktorí sa vedia nájsť nie je nikdy dosť, ak si sa našiel/a v niektorej z našich voľných pozícii, pošli nám svoj životopis, doklady o vzdelaní, praxi a kvalifikácii.

Aká je práca s nami ?????

Kladieme dôraz na korektné a spravodlivé vzťahy, záleží nám na tom, aby sme svoju prácu robili s radosťou. Vieme, že ak chceme byť aj naďalej inovatívna firma, je nesmierne dôležité, aby sme boli flexibilný. Preto do tímu hľadáme práve takýchto ľudí.

Každým dňom sa zdokonaľujeme, rastieme, inovujeme aby sme klientom ušetrili čas. Veríme, že práca by mala byť koníčkom, preto pokiaľ sa stotožňuješ s touto myšlienkou, si pre nás ten pravý.

Nábor pozostáva z podania žiadosti. Počas náboru sa berú do úvahy len spoľahlivo napísané žiadosti. Po analýze prihlášky( životopis a motivačný list ), vyberieme skupinu ľudí, ktorá pozostáva z najvhodnejších kandidátov. Vybraný žiadatelia sú pozvaní na pohovor. Počas pohovoru by ste mali byť pripravení na otázky týkajúce sa okrem iného aj: vzdelanie, pracovné skúsenosti, kariérne plány.

Najčastejšie do 14 dní po ukončení náboru kandidáta, bez ohľadu na výsledok výberového konania, dostávate spätnú väzbu telefonicky alebo emailom.

Aktuálne voľné pracovné pozície:

Obchodný zástupca ( Východoslovenský kraj )